Üldine kirjeldus

Uuendatud 05.07.22

Tarne ja kohaletoimetamine

Kõik tellimused saadetakse pakkidena rakenduse CoolRunner Aps kaudu ja neid käsitseb PostNord, kohe kui saadetis jõuab Eesti territooriumile. Saadetise tarnimiseks kulub ligikaudu 5-6 tööpäeva. Panga ja suvepuhkuste perioodiga seoses võib saadetise tarnimine võtta mõnikord rohkem aega.

MÄRKUS: Kui soovid, et su pakk saadetakse era-aadressile, siis nõustud, et vajadusel jätab PostNord paki su ukse taha ning ei vastuta sellest tulenevate riskide eest. Tarnime tellimusi kõikjale Eestis. Kui soovid, et sinu pakk saadetakse riigist väljapoole, võta meiega ühendust. Kahjuks ei saa kaupa otse meie ladudest peale korjata. Pärast seda kui CoolRunner Aps on su tellimuse skänninud ja välja saatnud, saad selle kohta vastava e-kirja, mis sisaldab saadetise jälgimise numbrit, et saaksid oma paki teekonda jälgida.

Saadetise tagastamise / tellimuse tühistamise õigus

Kuna kõik meie tooted on iga lapse jaoks unikaalsed ja isiklikult nende jaoks valmistatud, siis ei ole toodete tagastamine kahjuks võimalik. Seega on oluline, et kontrolliksid enne tellimuse tegemist kõik sisestatud andmed mitu korda üle. Toote üksikasjade või tarneaadressi muutmine (tellimuse kinnituse kaudu) on võimalik veel 1 tund enne raamatu trükki minemist. Pärast seda ei ole tellimuse muutmine enam võimalik.

Pärast seda ei saa tellimust enam tühistada, kuna see valmistatakse spetsiaalselt sinu jaoks ning sisaldab sinu poolt isikupärastatud andmeid.

Spetsiaalselt tarbija jaoks toodetud kaupade kohta kehtivaid EL-i sätestatud õigusnorme vaata EL-i tarbijate õiguste direktiivi paragrahvist 49.

Makseteave

Kõik hinnad kajastuvad eurodes (EUR) ning sisaldavad 9% käibemaksu (VAT). My Best Book pakub järgnevaid maksemeetodeid: Visa/Dankort, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal ja Apple Pay.

Turvalisus

Maksete haldamiseks kasutame teenust Adyen, mis krüpteerib kõik sinu maksekaardi andmed TLS (transpordikihi) turbeprotokolli abil. See tähendab, et volitamata osapooled ei saa tehtud tehingute ajal su kaardi numbreid vms andmeid lugeda. MyBestBook.ee saidil sisestatud andmeid talletatakse üksnes eesmärgiga pakkuda sulle teenust ja tarnida kaupu. Maksmine ja kaarditeabe sisestamine käib läbi Adyeni, tagades sinu makseteabe 100% turvalisuse. My Best Book ega teised saidid ei pääse sellele ligi.

E-kirjad ja turundus

Klienditeeninduse ühe osana saadame kliendile seoses ostuga erinevaid e-kirju. Nende hulka kuulub tellimuse kinnitus, kviitung, tellimuse saatmisest teavitav e-kiri ning muudatuste kinnitus. Seda juhul, kui oled sisestatud andmeid muutnud ühe tunni jooksul pärast tellimuse tegemist.

Palun võta arvesse, et meie klienditeenindajad ei räägi eesti keelt ning suhtlevad sinuga tõlketeenuse abil. Parima võimaliku vastuse saamiseks võid meile alati kirjutada inglise keeles. Igal juhul tagame, et saad parima teeninduse osaliseks.

Põhimõtted ja tingimused

Eesmärk ja ulatus

Need tingimused määravad ettevõtte My Best Book toodete ja teenuste pakkumise korra. Kõigi ostude tegemisel nõustud meie kaubandustingimustega. My Best Book jätab omale õiguse neid tingimusi ette teatamata muuta, sealhulgas ka juba tehtud lepingute puhul.

Hind ja maksmine

Kõik mybestbook.ee saidil välja toodud hinnad sisaldavad käibemaksu (VAT) ning ei sisalda transpordikulusid (kui pole teisiti märgitud). Maksmine viiakse läbi tellimuse lõpus, kasutades veebilehel kinnitatud maksemeetodeid.

Tarne ja hilinemine

Tarnimine toimub pärast seda, kui toode on valmis tehtud. Reeglina valmistame ja tarnime toote 5-6 tööpäeva jooksul. Kliendil on õigus ette teatades tellimus tühistada, kui kauba kohaletoimetamine on oluliselt hilinenud.

Oluline hilinemine on rohkem kui 30 tööpäeva pikkune hilinemine, alates tellimuse tegemise kuupäevast. Kui graafiku muutumise põhjuseks on asjaolud, mille eest My Best Book ei vastuta (sh alltöövõtjate põhjustatud hilinemised või tarnimata jätmine või kliendi puudulikust kommunikatsioonist tingitud hilinemised), ei tohi klient saada lepingu rikkumisest tulenevalt mingeid hüvitusi, sealhulgas õigust tellimus tühistada.

My Best Book ei vastuta kauba hilinenud tarne eest kui tarne hilinemise või takistamise põhjuseks on vääramatu jõud. Kui sündmuse tõttu, mille eest My Best Book ei vastuta, muutub My Best Book-i tarnekohustuste täitmine kulukamaks, ei ole My Best Book kohustatud selliseid kohustusi täitma. My Best Book ei vastuta postikulu või kaubaveoteenuse pakkuja põhjustatud hilinemise või paki kaotamise eest, kui nad suudavad tõestada, et saatsid paki välja õigel ajal. Mingil juhul ei saa klient nõuda hilinemisest tingitud hüvitist toodete eest, mis on juba kohale toimetatud.

Omandiõiguse säilitamine

Klient saab toote füüsiliste koopiate omandiõiguse siis, kui My Best Book on tasu täies mahus kätte saanud. Kõik My Best Book kaubad jäävad ettevõtte omandiks kuni klient on kaupade eest täielikult tasunud. Pärast seda antakse omandiõigus üle kliendile. My Best Book jätab omale õiguse kasutada neid tooteid turustamise alusmaterjalina.

Vead ja väljajätmised

My Best Book ei vastuta vigade eest, mida klient enne tellimuse kinnituse saamist kirjalikult ära ei parandanud. Kui saadetis sisaldab vigu või väljajätmisi, on klient kohustatud neist meile teada andma mõistliku aja jooksul, võttes meiega otse ühendust. Ettevõttel My Best Book on õigus proovida neid vigu või väljajätmisi parandada, kui see on võimalik mõistliku aja jooksul, ja kui jõutakse järeldusele, et My Best Book vastutab nende vigade või väljajätmiste eest.

MÄRKUS: trükitud lõpptoodangu värvid võivad erineda ekraanil nähtud värvidest, ja seda ei saa pidada veaks. Samuti ei ole tellimuses välja toodud naha- ja juuksevärvid täpselt samasugused ning võivad erineda teistes raamatutes illustreeritud tegelaste naha- ja juuksevärvidest.

Lisaks sellele kehtivad Tarbijaõiguse direktiivi 2-aastase garantii reeglid.

Piiratud vastutus

Hilinemise korral või juhul, kui kohaletoimetatud tootes on vead, ei vastuta My Best Book tegevuskahjumi, kasumi saamata jäämise või muude kaudsete kahjude eest, sealhulgas need kahjud, mis on tingitud kliendi ja kolmandate osapoolte õiguslikest suhetest. My Best Book on kohustatud maksma kliendile kompensatsiooni üksnes kahjumi ja kahju eest, mis tekkis tõsise hooletuse või tahtliku tegevuse tagajärjel. My Best Book ei vastuta kaudsete või otseste kahjude eest, kui need on põhjustanud hilinemine või andmete kadumine või saamata jäänud tulu.