Sisesta lapse nimi:
Säästa 6,00 €
Isikupärane kingitus
Annely õpib aias värve tundma

Annely õpib aias värve tundma

Nimi õpib aias värve tundma

23,99 € 29,99 €
Muuda raamat isikupäraseks ⬇

Raamat kõigist vikerkaare värvidest!


Selles isikupärases lasteraamatus avastad erinevaid tegevusi ja õpid tundma erinevaid värve. Lisaks tekstile on teoses ohtralt armsaid ja lõbusaid illustratsioone loomadest, taimedest ja ümbritsevast elust, mida laps igapäevaselt tähele paneb.

Uudista kollaseid liblikaid, maitse punast õuna, mängi sinises kummibasseinis, otsi üles roheline nelja lehega ristikhein, sööda jänkudele oranže porgandeid, lennuta roosat tuulelohet, nuusuta lillasid lilli, kohtu pruuni siiliga ja lõpuks tee üks kosutav uinak võrkkiiges. Värvide õppimine on lõbus!

Selles raamatus on peamiselt pildid, koos mõnetise tekstiga, et last lugemise ajal kaasata ja julgustada lugeja ja lapse vahelist kahekõnet. Sobilik lastele vanuses 0-3 aastat.

Autor: Anna Dybdal
Autor: Paula Repo
Illustraator: Sarah Conradsen

Vanuserühm
0 kuni 3 aastased
pages
24 lehekülge
delivery time
5-6 tööpäevad
Laos olemas
Laos olemas
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.

Isikupärasta Nimi õpib aias värve tundma

Vali raamatu suurus

Kirjuta lapsele isiklik tervitus. Ära sisesta naerunägusid, mida ei saa kahjuks tekstis kasutada. See tekst trükitakse sinu poolt valitud raamatu esimesele leheküljele (maks. 300 tähemärki).

Oluline teave

 
 

Lisa kingituse pakkimine

See raamat saadetakse pakkimata


Kuidas kasutame sinu andmeid 🛡

Kõiki andmeid edastatakse ja talletatakse krüpteeritud kujul. Sinu andmetele pääsevad ligi My Best Book töötajad ja My Best Book partnerite töötajad ainult siis, kui võtad meiega ühendust seoses oma tellimusega. Meiega jagatud andmeid kasutatakse üksnes sinu tellimuse töötlemiseks, ette valmistamiseks ja tarnimiseks. Sulle jääb õigus igal ajal nõuda oma andmete nägemist, uuendamist või kustutamist.