4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
4,6 tähte 5 -st
Sisesta lapse nimi:
Jõuluraamatute sari – 1. osa
Isikupärane jõuluraamat
Nimi, Nimi ja nende maagiline jõuluseiklus

Nimi, Nimi ja nende maagiline jõuluseiklus

29,99 € 29,99 €
Muuda raamat isikupäraseks ⬇

Selle aasta jõululugu on saadaval soodushinnaga! Innustav lugu teineteise aitamisest ja koos loomisest – vürtsitatud kübekese seiklushimu ja jõulumaagiaga!


“Kallis jõuluvana, kui sa meid kuuled, siis me sooviksime väga, et meie okstest loomakesed ellu ärkaksid. Kasvõi üheks päevaks, et nad saaksid koos meiega jõule tähistada!”

Selle raamatu kaks võluvat peategelast ootavad pikisilmi jõule. Selleks, et ootamine kiiremini läheks, meisterdavad nad metsas mängides puuokstest ja männikäbidest loomakesi. Nad arutavad omavahel, kui tore oleks, kui loomakesed ellu ärkaksid, sest üheskoos oleks tõeliselt lõbus jõule pidada.

Just sel hetkel tuhiseb tuuleiil läbi metsa, langev täht põleb taevas ning jõulumaagia äratabki puust loomakesed ellu. Seejärel asuvad nad kõik koos tegusalt jõulupidu planeerima, kutsudes pidustustele kõige lähedasemad sõbrad ja pere! Ja kes teab... võib-olla külastab meie kangelasi ka jõuluvana.

Autor: Anne Mette K Olesen
Illustraator: Meike Schneider

Vanuserühm
4 kuni 9 aastased
pages
24 lehekülge
delivery time
5-6 tööpäevad
Laos olemas
Laos olemas
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.

Isikupärasta Nimi, Nimi ja nende maagiline jõuluseiklus

Vali raamatu suurus

Kirjuta lapsele isiklik tervitus. Ära sisesta naerunägusid, mida ei saa kahjuks tekstis kasutada. See tekst trükitakse sinu poolt valitud raamatu esimesele leheküljele (maks. 300 tähemärki).

Oluline teave (1. laps)

Sisesta lapse eesnimi.
 

Oluline teave (2. laps)

See laps võib olla õde-vend, kaksik või 1. lapse sõber.
 

1. lapse (ja võib-olla ka 2. lapse) vanema(te) kohta käiv teave

Kirjuta 1. lapse vanema/kasuvanema nimi. See isik lubab lapsed metsa jõule tähistama. Tema kohta ei ole illustratsiooni.
Kirjuta 1. lapse teise vanema/kasuvanema nimi. See isik lubab lapsed metsa jõule tähistama. Tema kohta ei ole illustratsiooni.

Lisa kingituse pakkimine

See raamat saadetakse pakkimata


Kuidas kasutame sinu andmeid 🛡

Kõiki andmeid edastatakse ja talletatakse krüpteeritud kujul. Sinu andmetele pääsevad ligi My Best Book töötajad ja My Best Book partnerite töötajad ainult siis, kui võtad meiega ühendust seoses oma tellimusega. Meiega jagatud andmeid kasutatakse üksnes sinu tellimuse töötlemiseks, ette valmistamiseks ja tarnimiseks. Sulle jääb õigus igal ajal nõuda oma andmete nägemist, uuendamist või kustutamist.