Sisesta lapse nimi:
Hüvasti mähkmed
Isikupärane kingitus
Shay jätab mähkmetega hüvasti

Nimi jätab mähkmetega hüvasti

29,99 € 29,99 €
Muuda raamat isikupäraseks ⬇

Aita lapsel mähkmetega hüvasti jätta!

Mähkmete kasutamisest loobumine on sinu lapse elus oluline sündmus. Selles isikupärases lasteraamatus harjutab meie pisike peategelane potil käimist ja jätab mähkmetega hüvasti. Kogu loo vältel kogeb laps edukaid hetki ja tagasiminekuid ning vanemad toetavad ja julgustavad teda kogu selle muutuse vältel.

Raamatu on kirjutanud psühholoog ja lastekirjanik Ina Victoria Haller ning selle eesmärk on hõlbustada lapse jaoks mähkmete kasutamisest loobumist ja potil käimise alustamist ning olla toeks ka vanematele. Seda raamatut võib kasutada abivahendina kogu üleminekufaasi vältel. Raamatu algusest leiad juhendi ja nõuanded, kuidas lapsevanemana käituda saaksid.

Raamatu isikupäraseks muutmise ajal saad ise valida, kas lapsega elab koos üks lapsevanem või kaks lapsevanemat. Samuti saad valida, kas laps hakkab mähkmetest loobumise järel kasutama lastepotti või käima WC-s.

Vanuserühm
0 kuni 3 aastased
pages
24 lehekülge
delivery time
5-6 tööpäevad
Laos olemas
Laos olemas
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.

Isikupärasta Nimi jätab mähkmetega hüvasti

Vali raamatu suurus

Kirjuta lapsele isiklik tervitus. Ära sisesta naerunägusid, mida ei saa kahjuks tekstis kasutada. See tekst trükitakse sinu poolt valitud raamatu esimesele leheküljele (maks. 300 tähemärki).

Oluline teave

 
 

Lisateave

Täiskasvanute kohta käiv teave

Kirjuta siia lapsega koos elava ja selles loos kajastuva täiskasvanu nimi.
 
 
 
Kirjuta siia lapsega koos elava ja selles loos kajastuva teise täiskasvanu nimi.
 
 
 

Lisa kingituse pakkimine

See raamat saadetakse pakkimata


Kuidas kasutame sinu andmeid 🛡

Kõiki andmeid edastatakse ja talletatakse krüpteeritud kujul. Sinu andmetele pääsevad ligi My Best Book töötajad ja My Best Book partnerite töötajad ainult siis, kui võtad meiega ühendust seoses oma tellimusega. Meiega jagatud andmeid kasutatakse üksnes sinu tellimuse töötlemiseks, ette valmistamiseks ja tarnimiseks. Sulle jääb õigus igal ajal nõuda oma andmete nägemist, uuendamist või kustutamist.