Sisesta lapse nimi:
Säästa 6,00 €
Isikupärane kingitus
Stan, iseendaks sündinud

Stan, iseendaks sündinud

Nimi, iseendaks sündinud

23,99 € 29,99 €
Muuda raamat isikupäraseks ⬇

Südamlik raamat tingimusteta armastusest!


Iga laps on unikaalne ja astub oma sammud siin maailmas talle eripärasel viisil. Selle raamatu eesmärk on õpetada lapsele tingimusteta armastust, enesekindlust ja erinevuste aktsepteerimist.

Selle raamatu poeetilised värsid käsitlevad lapse kasvamise juures olulisi teemasid, nagu julgus, loomingulisus, uudishimu, fantaasia, austus ja üksteise toetamine. Imeilusad ja värviküllased illustratsioonid aitavad lapsel teksti paremini mõista ja endaga seostada. Seda toredat ja õpetlikku raamatut saab üheskoos lugeda aina uuesti ja uuesti.

Armas ja õpetlik kingitus väikesele lapsele. See raamat on ideaalne kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või lihtsalt selleks, et väljendada oma hoolt ja armastust!

Autor: Anne Mette K Olesen
Illustraator: Debby Rahmalia

Vanuserühm
0 kuni 7 aastased
pages
28 lehekülge
delivery time
5-6 tööpäevad
Laos olemas
Laos olemas
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.

Isikupärasta Nimi, iseendaks sündinud

Vali raamatu suurus

Kirjuta lapsele isiklik tervitus. Ära sisesta naerunägusid, mida ei saa kahjuks tekstis kasutada. See tekst trükitakse sinu poolt valitud raamatu esimesele leheküljele (maks. 300 tähemärki).

Oluline teave

 
 

Täiskasvanute kohta käiv teave

Kirjuta siia 1. täiskasvanu eesnimi. Selle isiku kohta ei ole illustratsiooni ning ta võib olla nii mees, kui ka naine.
Kirjuta siia 2. täiskasvanu eesnimi . Selle isiku kohta ei ole illustratsiooni ning ta võib olla nii mees, kui ka naine.

Lisa kingituse pakkimine

See raamat saadetakse pakkimata


Kuidas kasutame sinu andmeid 🛡

Kõiki andmeid edastatakse ja talletatakse krüpteeritud kujul. Sinu andmetele pääsevad ligi My Best Book töötajad ja My Best Book partnerite töötajad ainult siis, kui võtad meiega ühendust seoses oma tellimusega. Meiega jagatud andmeid kasutatakse üksnes sinu tellimuse töötlemiseks, ette valmistamiseks ja tarnimiseks. Sulle jääb õigus igal ajal nõuda oma andmete nägemist, uuendamist või kustutamist.