Sisesta lapse nimi:
Säästa 6,00 €
Isikupärane kingitus
H ja Olaf armastavad raamatuid

H ja Olaf armastavad raamatuid

Nimi ja Olaf armastavad raamatuid

23,99 € 29,99 €
Muuda raamat isikupäraseks ⬇

Armas ja isikupärane lasteraamat kõigile lastele, kes armastavad Disney lumemees Frosti lugusid!

Kas Sinu lapsele meeldivad ka Anna, Elsa ja kõik teised fantastilised ”Lumekuninganna” tegelased? Kas Sinu lapse üks suurimaid unistusi on olla Disney loos üks peategelastest, koos lumemees Olafiga? Kui jah, siis lase oma lapsel kogeda Disney maagilist maailma täis raamatuhuvi ja kuumi kallistusi!

Selles isikupärases lasteraamatus meeldib meie peategelasele ja lumemees Olafile koos Annaga Arendelli kuningriigi raamatukogus käia. Kuid ükspäev tabab neid halb üllatus. Raamatukogu pannakse mõneks ajaks kinni, sest raamatupidaja peab reisile minema. Õnneks tuleb Annale suurepärane mõte!

No kes küll armastaks raamatuid rohkem kui meie teose peategelane ja Olaf? Neile valmistab suurt rõõmu mõnda aega raamatukogu hoidmine enda peale võtta! Neile meeldib olla ümbritsetud raamatutest ning üheskoos aitavad nad linnas elavatel lastel uusi põnevaid teoseid leida. Lisaks Annale kohtuvad nad ka Elsa, Kristofferi ja põhjapõder Sveniga. Raamatukogus pole kunagi nii vilgas elu käinud!

Saad valida, kas laps kannab pükse või kleiti. Lisaks sellele saad valida üheksa juuksestiili ja kuue naha- ja juuksevärvi vahel, et muuta raamat oma pisikese Disney fänni jaoks täiesti isikupäraseks!

Raamat on välja antud koostöös Disney korporatsiooniga.

Vanuserühm
3 kuni 6 aastased
pages
32 lehekülge
delivery time
5-6 tööpäevad
Laos olemas
Laos olemas
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Põhjamaade keskkonnamärgis Luik
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.
Kõvakaaneline, kriitpaberist 200 g.

Isikupärasta Nimi ja Olaf armastavad raamatuid

Vali raamatu suurus

Kirjuta lapsele isiklik tervitus. Ära sisesta naerunägusid, mida ei saa kahjuks tekstis kasutada. See tekst trükitakse sinu poolt valitud raamatu esimesele leheküljele (maks. 300 tähemärki).

Oluline teave

 
 

Lisa kingituse pakkimine

See raamat saadetakse pakkimata


Kuidas kasutame sinu andmeid 🛡

Kõiki andmeid edastatakse ja talletatakse krüpteeritud kujul. Sinu andmetele pääsevad ligi My Best Book töötajad ja My Best Book partnerite töötajad ainult siis, kui võtad meiega ühendust seoses oma tellimusega. Meiega jagatud andmeid kasutatakse üksnes sinu tellimuse töötlemiseks, ette valmistamiseks ja tarnimiseks. Sulle jääb õigus igal ajal nõuda oma andmete nägemist, uuendamist või kustutamist.